Vinařství
Ubytování
Radar bouřky
Tereze Břeclav - sportoviště
Lednicko-valtickým areálm na kole za jeden den

Lichtenštejnské stezky byly již pošesté otevřeny

V sobotu 15. května 2010 jsme společně již pošesté vyjeli na kole na Lichtenštejnské stezky. Přes počáteční obavy a náročné značení obou tras v dešti a blátě se nakonec akce vydařila a aspoň v sobotu nepršelo.

Fotogalerie - Lichtenštejnské stezky 2010

Lichtenštejnské stezky byly slavnostně otevřeny tradičně na prostranství před kostelem Navštívení Panny Marie v Poštorné, který před více než 110 lety postavil právě rod Lichtenštejnů. Pro veřejnost jsme připravili opět dvě trasy – patnáctikilometrová trasa vedla přes Pohansko, dlouhá přes řadu historických památek s výstupem na Reistnu, obě končily letos v přístavišti Břeclav – v areálu nad splavem.
 
Na trať vyjelo celkem asi 700 cyklistů, na losování Cyklopasů v cíli se sešlo 550 účastníků, kteří mohli vyhrát jednu z 80 cen od agentury Liechtenstein Area Agency, o.s. a jejích partnerů. Děkujeme za účast a těšíme se na další ročník. 

Sledujte náš web, na kterém, pro vás postupně chystáme řadu novinek na Lichtenštejnských stezkách, internetový obchod a řadu dalších zajímavostí a užitečných informací z areálu, který po osm století budoval rod Lichtenštejnů a dnes je zařazen na seznam světového dědictví UNESCO a patří k nej-krásnějším na světě!

Petr Hynek

Lichtenštejnské stezky 2010 - Leták ve formátu PDF

Mapa ke stažení ve formátu PDFZobrazit trasu Lichtenštejnské stezky 2010 na větší mapě

Partneři akce 

Město Břeclav Liechtenstein Area Agency Lednicko-valtický areál
Nadace Partnerství Jan Baránek s.r.o. Vinné sklepy Valtice a.s.
Madoil s.r.o. - oleje Vexpa s.r.o. Tisk Pálka
Moravský sommelier Brons - klempířské lemování, komínové stříšky Vinaříčko
 SHOCART Restaurace Pohoda Lodni doprava