Vinařství
Ubytování
Radar bouřky
Tereze Břeclav - sportoviště
Lednicko-valtickým areálm na kole za jeden den

Otvírání Lichtenštejnských stezek 2016
přechází pod město Břeclav – TEREZA Břeclav

Ahoj cyklisté. Jaro se blíží, a tak vám chceme sdělit, jak to bude s letošními cykloakcemi v Břeclavi. V letošním roce je bude pořádat TEREZA Břeclav – příspěvková organizace města Břeclavi: www.tereza-breclav.cz 
Pro dotazy pište na: kunert@tereza-breclav.cz

Naše agentura Liechtenstein Area Agency o.s. se na své valné hromadě dne 16. října 2015 rozhodla neucházet se nadále o dotační tituly na pořádání cykloakcí „Otevírání Lichtenštejnských stezek, Velkomoravské stezky a Uzavírání Lichtenštejnských stezek“, vyhlašované každoročně městem Břeclav.

Stručně k historii cykloakcí

V průběhu 13 let jsme kromě jiných aktivit uspořádali celkem 19 cykloakcí a 2 další živé akce pro veřejnost. Cykloakce na Lichtenštejnských stezkách si získaly značnou oblibu u cyklistů nejen z celé ČR, ale také ze Slovenska a Rakouska. Prvního ročníku v r. 2003 se zúčastnilo cca 60 cyklistů, dnes vás na Otevírání Lichtenštejnských stezek jezdí pravidelně 1000 až 1500 účastníků. Velkomoravských stezek se účastní 300 až 400 cyklistů, na letošním Uzavírání Lichtenštejnských stezek jsme přivítali téměř 500 účastníků.

Cykloakce byly propagovány v rámci celé ČR i na Slovensku (a částečně v Rakousku) v řadě médií, několikrát se dostaly do reportáží celostátních novin i TV, byly propagovány na cykloserverech, v tištěných i on-line kalendářích cykloakcí v rámci celé ČR, na veletrzích cestovního ruchu, na sociálních sítích a v neposlední řadě pro jejich podporu vznikl náš web www.lichtenstejnske-stezky.cz (www.stezky.com).

Poděkování

Děkujeme vám všem, kteří jste na naše akce jezdili, za všechny vaše pozitivní ohlasy, rádi se s vámi budeme potkávat na stezkách nadále, byť již jen jako účastníci :-)

Cykloakce na Lichtenštejnských stezkách se mohly uskutečnit díky finanční podpoře města Břeclavi, několik ročníků podpořila formou dotace také Nadace Partnerství a DSO Lednicko-valtický areál. Akci by nebylo možné realizovat ani bez další, byť ne finanční, podpory řady našich partnerů a přátel, kterým chceme tímto upřímně poděkovat.

Věříme, že naše práce pro město a region LVA měla smysl a přispěla nejen k propagaci, ale i k založení tradičních akcí pro veřejnost, spojených s pohybem v překrásném prostředí areálu zapsaného do UNESCO.

 

Organizační tým Liechtenstein Area Agency

 

Radar bouřky
Lednicko-valtickým areálm na kole za jeden den
Tereze Břeclav - sportoviště